Wszystko o benefitach – w jednym miejscu!

Wydarzenie pełne benefitów!

Zapraszam na wydarzenie, podczas którego prezentujemy najnowsze oferty rynkowe, wypowiedzi ekspertów, praktyczne rozwiązania, które sprawdziły się w organizacjach różnej wielkości. Organizując to wydarzenie nie zapominamy też o odpowiedniej dawce inspiracji. Dla kogo jest to wydarzenie? Dla praktyków z działów HR, dla właścicieli firm, dla osób zarządzających zespołami i oczywiście dla specjalistów zajmujących się polityką benefitową. Robimy wszystko, aby była to maksymalnie praktyczna konferencja!

Karolina Skowrońska-Słowikowska – menedżer projektu meetbenefit

W stronę potrzeb

Nadchodząca, 2. edycja meetbenefit, odbywa się pod hasłem „W stronę potrzeb”. Z jednej strony pracodawcy potrzebują zaangażowanych, kompetentnych pracowników. Dużym ułatwieniem w pozyskaniu takich talentów są właśnie benefity. Prawie o miliard (do 12,2 mld zł) wzrosła w roku 2018 wartość inwestycji pracodawców w benefity, wynika z analiz firmy Benefit Systems. Z drugiej zaś strony pracownicy potrzebują indywidualnego podejścia, uwzględniającego ich potrzeby i dobrostan. O tym wszystkim porozmawiamy już we wrześniu!

Mapa dobrych rozwiązań!

Poznaj również naszą Mapę Benefitów! Wyjątkowe miejsce online, gdzie prezentujemy oferty najlepszych dostawców rozwiązań benefitowych. Szukasz benfitów do swojej firmy – doskonale trafiłeś! A jeśli świadczysz usługę benefitową – to najlepsze miejsce do promocji Twojej oferty!