Tworzymy platformy spotkań, rozmów i wymiany doświadczeń. Poznaj nasze projekty.

Strona Kadry to nasz serwis w całości poświęcony tematyce nowoczesnego HR-u i mądrego rozwoju. Chcemy, aby była to strona, na której „kadrowcy” różnych specjalizacji mogą znaleźć najlepsze materiały rozwojowe: praktyczne, aktualne, ciekawe. To także przestrzeń spotkań, wymiany poglądów i oddolnych inicjatyw.

#StronaKadry

Co czwartek wysyłamy do naszej społeczności praktyków HR specjalny newsletter. Chcemy, aby był to najlepszy newsletter dla HR w Polsce! Najnowsze wyniki badań, wiedza z pierwszej ręki, inspirująca lista lektur – wszystko to i znacznie więcej! – w newsletterze dla HR.

#NewsletterHR

Kongres Kadry to największe wydarzenie w polskiej branży HR. W tym roku odbędą się już 35 i 36 edycja! To ogromny bagaż doświadczeń, setki partnerów i prelegentów oraz tysiące uczestników, których zaufanie jest dla nas największą satysfakcją.

#KongresKadry

Forum Zdrowie Pracownika to nasz projekt skierowany do osób zarządzających w swoich firmach obszarem zdrowia i wellbeingu. Podczas eksperckich prelekcji pokazujemy rozwiązania prozdrowotne przynoszące najlepsze efekty.

#ForumZdrowiePracownika

Podczas forum meetbenefit przybliżamy najważniejsze trendy w obszarze benefitów pozapłacowych. Pokazujemy ciekawe wdrożenia oraz ofertę partnerów – dostawców rozwiązań benefitowych.

#meetbenefit

Festiwal Ważnych Spraw jest dla nas czymś znacznie więcej niż kolejnym wydarzeniem, które organizujemy. Robimy go przede wszystkim dla siebie, dla własnego rozwoju i poszerzania horyzontów. Ale znacznie przyjemniej podróżuje się wspólnie więc… zapraszamy! Wyrusz z nami w podróż ważnych spraw!

#MądryRozwój