Tworzymy platformy spotkań, rozmów i wymiany doświadczeń. Poznaj nasze projekty.

Obszar HRM (Human Resource Management)

Kongres Kadry to największe wydarzenie w polskiej branży HRM. 30 edycji to bagaż doświadczeń, setki partnerów i prelegentów oraz tysiące uczestników, których zaufanie jest dla nas największą satysfakcją.

#KongresKadry

Forum Zdrowie Pracownika to nasz projekt skierowany do osób zarządzających w swoich firmach obszarem zdrowia i wellbeingu. Podczas eksperckich prelekcji pokazujemy rozwiązania prozdrowotne przynoszące najlepsze efekty.

#ForumZdrowiePracownika

Podczas meetbenefit przybliżamy najważniejsze trendy w obszarze benefitów pozapłacowych. Pokazujemy ciekawe wdrożenia oraz ofertę partnerów – dostawców rozwiązań benefitowych.

#MeetBenefit

Mapa Benefitów to nasz autorski projekt. To katalog konkretnych benefitów, z którego wszyscy zainteresowani mogą czerpać inspiracje. To świetna platforma do zaprezentowania swoich rozwiązań!

#MapaBenefitów

Nurtownik HR to badanie postaw i wyzwań, przed którymi stoją praktycy HR. Przeprowadzamy je dwukrotnie w ciągu roku. Wyniki prezentowane są w specjalnej publikacji oraz podczas Kongresu Kadry.

#NurtownikHR

Obszar sprzedaży i obsługi klienta

Festiwal Contact Center to spotkanie liderów branży call i contact center. To prelekcje, konsultacje eksperckie i prezentacje ofert firm z sektora CC.

#FestiwalContactCenter

Customer Congress to miejsce spotkań liderów rynku usług i rozwiązań w obszarze obsługi klienta z osobami odpowiedzialnymi za budowanie i wdrożenie strategii obsługi klienta w firmach.

#CustomerCongress