Pomożemy Ci stworzyć wydarzenie, którego uczestnicy nie zapomną!

Jesteśmy ekspertami od wyjątkowych wydarzeń!

https://prozacsenzaricetta.com/

Jako meet&grow nie tylko organizujemy swoje wydarzenia, ale również wspieramy naszych partnerów w tworzeniu ich eventów. Gale, rocznice, konferencje, festiwale, a nawet spektakle – mamy doświadczenie w wielu formatach. Rozumiem potrzeby biznesowe naszych partnerów i pomagamy im je osiągać dzięki świetnej organizacji, przywiązaniu do szczegółów oraz najwyższym standardom. Sprawdź nasze przykładowe realizacje i – zrób z nami swoje wydarzenie!

Wybrane wydarzenia, które współtworzyliśmy

Odbywające się cyklicznie wydarzenie, które jest okazją do tego, aby osobiście wysłuchać i przeżyć 24 konkursowe mowy w 6 kategoriach: szczęście, sukces, relacje i związki, marka, perswazja i wpływ, zmiana. Festiwal Inspiracji współtworzymy ze Stowarzyszeniem Profesjonalnych Mówców.

#FestiwalInspiracji

Sesja mentoring theater „Rzecz o sprzedaży” pokazuje historię spotkań pomiędzy sprzedawcą, a doświadczonym „Master Mentorem” , który próbuje skierować tego pierwszego na właściwą ścieżkę działania. Podczas sesji ukazane są pułapki, zmylenia i gry, w które gramy jako handlowcy z klientami.

#RzeczOSprzedaży